Убиецот од Баново брдо на социјалните мрежи се фалел со луксузен живот


2 копии
2 копии

Српската полиција распишала потерница по 38-годишниот Чаба Дер, од Чантавир кај Суботица, осомничен за убиството на 37-годишниот Небојша М. на 5-ти јануари на ...
| | веќе видена | слични

Семејството на Небојша Марковиќ, кој во саботата во сред бел ден е убиен на Баново Брдо, вели дека тој бил прекрасен човек и дека настрадал невин. Семејството ...
| | веќе видена | слични

Чаба Дер(38) е платениот убиец од Суботица кој го ликвидираше Небојша М., зет на член на групата Пинк Пантер, во сред бел ден на Баново Брдо. Станува збор за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Деталите од стравичната ликвидација, која вчера се случи на Баново брдо околу 10 часот, во која настрада Небојша Марковиќ(37), не престануваат да ја шокираат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Небојша М.(38) од Белград, зетот на Александар Шарац(34), изрешетан е вчера пред нивната семејна куќа на Баново брдо додека покрај автомобилот склопувал ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дури и ако Ставрос Теодоракис, основач и лидер на партијата То Потами(Река), се воздржи од гласање за Преспанскиот договор, како што објави синоќа, грчката ...
сите 471 | | | веќе видена

На синоќешното гласање доверба во грчкиот Парламент, Алексис Ципрас со 151 гласа „за“, доби поддршка за неговата влада. Од пратениците, 148 гласаа „против“, а ...
сите 723 | | | веќе видена

По одлуката на британскиот Парламент за отфрлање на Договорот за Брегзит, ЕУ би можела да се согласи на одлагање на истапувањето на Велика Британија од ...
сите 361 | | | веќе видена

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 106 | | | веќе видена

Портпаролот на Бачев, Христијан Мицкоски бадијала се дообјаснува, нека се спрема за пораз на какви било избори Мицкоски повторно си ги дообјаснува своите ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Убиецот од Баново брдо на социјалните мрежи се фалел со луксузен живот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: