Јас сум мајка која не знае ништо но конечно има се


Останато

Владата информира дека спровела постапка за решавање на проблемот со дивата депонија во општина Тетово. Со постапката за јавна набавка што заврши во петокот, ...
сите 144 | | | веќе видена

Војската, на барање на Центарот за управување со кризи (ЦУК) и Дирекцијата за заштита и спасување ( ДЗС) без одлука на претседателот ги гасела пожарите во ...
сите 155 | | | веќе видена

Талат Џафери го оправда незаконското гласање на пратениците на парламентарното мнозинство така што го изманипулира Законот за Собрание. И покрај мислењето на ...
сите 369 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јас сум мајка која не знае ништо но конечно има се

Од:
До кого (е-маил):
Порака: