СО ШЛАКАНИЦИ ПО ВАГИНИТЕ: Пријателките се виткаа од болка, но трпеа за популарност на интернет (ВИДЕО)


Жестоко го нападна меѓуножјето на својата другарка Со помош на интернетот досега беа промовирани многу чудни и бизарни трендови, но се чини дека со оваа финта постигнато е највисокото ниво од кое не се може понатаму. Можеби веќе сте слушнале, но доколку не знаете, младите Американци имаат една „игра“ која се вика „шлаканица по вагината“ (pussy slap) . Се разбира, играта е едноставна и за да се учествува не е потребен докторат по нуклеарна физика. Девојката која снима со телефон, во одреден момент треба неочекувано да ја удри својата пријателка по меѓуножјето и да извика „пуси слеп“. Потоа погодената другарка се превиткува од болка
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 229 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 36 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 129 | | | веќе видена

Познато е колкаво е ривалството помеѓу Интер и Јувентус, а по натпреварот на Интер за викендот Хрватот Марсело Брозовиќ одлучи да испрати провокација до членот ...
сите 149 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СО ШЛАКАНИЦИ ПО ВАГИНИТЕ: Пријателките се виткаа од болка, но трпеа за популарност на интернет (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: