Дваесет илјади пчели „свратија“ на хот-дог во центарот на Њујорк

4 копии

Млад пар се препуштил на страстите вчера доцна вечерта во центарот на Сплит. Хрватските медиуми повикувајќи се на информации од очевидци пишуваат дека вчера ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 120 | | | веќе видена

Продолжува максималниот ефект на ракометарите на Вардар на средбите со шведски Кристијанштад, откако вечерва во СЦ „Јане Сандански“ црвено-црните триумфираа со ...
сите 153 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 67 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дваесет илјади пчели „свратија“ на хот-дог во центарот на Њујорк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: