И раперката одби да настапува на NFL Super Bowl поради солидарност со Колин Каперник

Музичката ѕвезда Карди Би наводно одбила да настапува на суперфиналето на NFL Super Bowl, поради солидарност со Колин Каперник, кој откако е отпуштен поради ...
| | веќе видена | слични

Раперката Ники Минаж се фалела по социјалните мрежи за својот сексуален живот со новото момче Кенет Пети. Имено, еден обожавател ѝ искоментирал на раперката ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Во грчкиот парламент започна расправа за гласање на доверба на владата на Алексис Ципрас, по заминувањето од владиниот кабинет на коалицискиот партнер и ...
сите 594 | | | веќе видена

Франција очекува од британската влада да се изјасни какви натамошни чекори ќе преземе во процесот на Брегзит . Францускиот премиер Едуар Филип би требало утре ...
сите 312 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И раперката одби да настапува на NFL Super Bowl поради солидарност со Колин Каперник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: