Првите септемвриски денови за Водолиите, Близнаците и Скорпијата

Еве како се наместија ѕвездите за оваа недела... За Водолиите е одличен момент да разговараат со брачниот партнер за важните прашања, дури и за секојдневието. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 126 | | | веќе видена

Охрид, 26. септември 2018 (ИНПРЕС) – На крстосницата од улиците „Нада Филева“ и „Аргир Маринчев“ во Охрид, вчера се случи сообраќајна незгода во која е потешко ...
сите 215 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Првите септемвриски денови за Водолиите, Близнаците и Скорпијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: