Прв инсерт од филмот за последниот `кум` на њујоршкото подземје, Џон Готи


Мафијашката драма наречена "Gotti" ја прикажува приказната за еден од најпознатите шефови на подземјето во историјата. Во првиот инсерт од филмот имаме прилика ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поларните температури кој ги имавме во изминатиот подолг период барем засега се зад нас а до новиот студен бран уживајте во повисоките температури на воздухот ...
сите 188 | | | веќе видена

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прв инсерт од филмот за последниот `кум` на њујоршкото подземје, Џон Готи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: