Пристигна трејлерот за филмот Капетан Марвел


2 копии

Ликот на суперхеројот во најавениот филмски хит „Captain Marvel“ доби предизвик да го толкува жена. Улогата на Капетанот Марвел ќе ја толкува Бри Ларсон. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Пристигна трејлерот за филмот Капетан Марвел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: