Постреферендумски виц на денот


2 копии

Денеска во Музејот на македонската борба аналитичарот Љупчо Ристовски ја промовираше својата нова книга „Демистификација на догмата".За време на промоцијата ...
| | веќе видена | слични

Останато

По информацијата објавена во дел од медиумите дека зградата кај Мајчин дом во Аеродром нема да продолжи да се гради, 1Тв го контактираше инвеститорот Фатмир ...
сите 103 | | | веќе видена

Хабиб Нурмагомедов даде зелено светло за одржување на спектакуларна и луда борба со непоразениот бокс шампион, Флојд Мејведер, а во денови кога цела светска ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Постреферендумски виц на денот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: