МЈП „Проаква“ воведе електронско плаќање на сметките

Со цел подобрување на квалитетот на услугите и поедноставување на плаќањето на сметките , МЈП Проаква го надгради софтверот за електронско плаќање на сметки. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов го повикува премиерот веднаш да покрене постапка за импичмент, по најавата на Заев за такво нешто во ...
сите 246 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари неформална средба со претседателот на Здружението „Семакедонски национален совет Македониум“ Страшо ...
сите 65 | | | веќе видена

Прегратки, аплауз и честитки после експресната околу двоипол-часовна седница. Меѓународниот договор е ратификуван во македонскиот законодавен дом. Сите 69 ...
сите 68 | | | веќе видена

Денеска голем број на граѓани излегоа на протест пред Собранието во пресрет на закажаната пленарна седница за Договорот со Грција. Денеска ...
сите 122 | | | веќе видена

Здрава посна чорба со многу витамини и минерали кои на нашиот организам ќе му дадат сила и ќе го исчистат од токсини. 1/2 кг млада зелка 1 свежа пиперка 1 ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МЈП „Проаква“ воведе електронско плаќање на сметките

Од:
До кого (е-маил):
Порака: