(ВИДЕО) Арамии кои имале лош ден – не секогаш е лесно и во овој занает

Со сите работи што се случуваат околу нас, понекогаш навистина ни е потребен одмор. Ако имате лош ден, овие фотографии речиси сигурно ќе го променат тоа. Овие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Арамии кои имале лош ден – не секогаш е лесно и во овој занает

Од:
До кого (е-маил):
Порака: