Наташа Беквалац и нејзината гола `пица`

Откако преубавата српска пејачка, Наташа Беквалац се разведе нема да промашам ако кажам дека тотално откачи. Позитивно или не...очигледно тешко го поднесе разводот. Пред некој ден излезе на сцената и пееше во проѕирни хулахопки и без гаќички пред публика во која има и деца. Буквално СЕ и се гледаше, но очигледно нејзе тоа воопшто не и пречеше, па не ни пречеше ни на нас. Дали естрадата полека почнува да се поистоветува со стриптизот па и порното? На ова одговор треба да даде токму Наташа...
| | веќе видена | слични

Останато

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 166 | | | веќе видена

Стево Пендаровски веќе ги постави кадровските основи на неговиот кабинет. Генерален секретар на претседателската служба е досегашниот владин портпарол Миле ...
сите 214 | | | веќе видена

Пресреќна сум што фотографијата фантатстично се вклопи во пораката на песната – биди горда со она што си! Не давај никој да ти ги сосече крилјата!, раскажува ...
сите 258 | | | веќе видена

Тамара Тодевска која со песната „Proud“ го освои осмото место на евровизиското финале во Тел Авив, што е најголем успех за земјава досега на Евросонг, вечерва ...
сите 211 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на мандатно – имунитетната комисија Павле Богоевски ќе ја води комисиската расправа за одземање на пратеничкиот мандат на поранешниот премиер ...
сите 199 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светските берзи порасна на 73 долари за барел поради намалувањето на понудата и загриженоста поврзана со нов можен прекин на испораката од ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наташа Беквалац и нејзината гола `пица`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: