Биди ин

Холивудската актерка Reese Witherspoon во Саботата навечер се омажи за Jim Toth агентот за таленти, во приватната церемонија која се одржа на ранчот на ...
сите 2 | | | веќе видена

Како што и беше најавено минатата недела, албумот " Songs for Japan " вчера беше пуштен во продажба. Компилацијата има само дигитално издание и може да се купи ...
| | веќе видена

Во прилог ќе наидете на видео на кое има една малецко и слатко маченце кое едвај може да мјаука. Имате претстава за што се работи? Еве и мала помош: ќе израсне ...
| | веќе видена

За да се има убава кожа треба многу труд и внимани еве во што најчесто ние женските грешиме а притоа и штетиме на нашата кожа. Не користите УВ заштита редовно ...
| | веќе видена

Јапонската комапнија Panasonic на пазарот излегува со најновиот дигитален фотоапарат Panasonic Lumix DMC-FP7 кој поседува опција наречена Beauty Retouch која ...
| | веќе видена

Основачот на Facebook Mark Zuckerberg има девојка, тој неодамна го промени својот статус на својот Facebook профил! Имено основачот на најголемата социјална ...
| | веќе видена

Иако секоја година од Холивуд ни доаѓаат илијандици филмови со уште повеќе ликови, некои се паметат но некои брзо ги забораваме. Американската телевизиска ...
| | веќе видена

Преубавата британска pin-up девојка и гламур модел, Danica Thrall, позираше во топлес издание за новиот број на Nuts magazine . Девојката е преубава, а сликите ...
| | веќе видена

Иако во последно време не сме ја гледале многу на тениските терени, Serena Williams се појавува во најновата реклама за играта Topspin . Како тргнале работите ...
| | веќе видена

Се со што негувате косата е само еден дел од нејзината убавина. Храната која ја внесувате исто така има огромно значење честопати и клучно. Еве што треба да ...
| | веќе видена

Кога некој му го "собра" MacBook Air-от на Mark Bao, тој не очајуваше. Бидејќи нашиот Mark колку толку се разбира од компјутери, а несреќниот крадец не... Mark ...
сите 2 | | | веќе видена

next