ВАЛЕО советува: Дискус хернија (Дел 2)


2 копии

Голем дел од луѓето осумчасовното работно време го поминуваат „заробени“ во канцеларија, што е погубно за одржување на физичка кондиција, може да придонесе за ...
| | веќе видена | слични

Вежбањето јога е познато како метод за добро истегнување на телото, подобрување на држењето, солободување од болки (особено во вратот и грбот), како и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ нема граници. Срамно е ВМРО-ДПМНЕ да зборува за Охрид и Охридскиот регион откако 11 години на мал милион начини го злоупотребуваа ...
сите 93 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВАЛЕО советува: Дискус хернија (Дел 2)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: