Ева Лонгорија купува куќа во Шпанија?

Актерката Ева Лонгорија поради нејзиниот дечко Едуардо Круз, помал брат на нејзината колешка Пенелопе Круз, наводно планира да купи куќа во Шпанија. Лонгорија и Круз во врска се неколку месеци, а неодамна Едуардо ја однесе Ева во Шпанија за да го запознае неговото семејство. Како што пренесуваат американските медиуми Ева се залјубила во таа држава, особено се залјубила во Марбела, а агентот за недвижнини кој треба да и пронајде “идеален дом” веќе е ангажиран.
| | веќе видена | слични

Поради својот нов дечко Едуардо Круз, помладиот брат на Пенелопе Круз, Ева Лонгорија купува куќа во Шпанија! Ева и Едуардо се заедно веќе неколку месеци, а неодамна ја однел во Шпанија за да гоз апознае неговото семејство. Во таа прилика Ева се заљубила во Шпанија и размислува таму да си купи куќа. Посебно и се допаѓа Марбела, барајќи го својот идеален дом во Шпанија, Ева веќе го ангажирала и својот агент за недвижности.
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 403 | | | веќе видена

Тоа што Христијан Мицкоски се обидува да го претстави носителот на криминалот и режимот, Никола Груевски уште еднаш потврдува: Антизападниот Христијан Мицкоски ...
сите 226 | | | веќе видена

Точно една недела откако поранешниот премиер Никола Груевски објави дека е во Будимпешта, македонското министерство за правда во Унгарија го испрати барањето ...
сите 265 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 46 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по влажни коловози. Поради појава на магла намалена видливост до 50 метри има на патниот правец Тетово ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ева Лонгорија купува куќа во Шпанија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: