Ептен сум баксуз

Поп-пејачката Кристина Арнаудова ќе го разубавува сивилото со нешто убаво. Пејачката (засега) е таинствена, само навестува дека со доаѓањето на пролетта, време е да се започне со нешто убаво, ново, весело. „Периодов кога ме немаше го посветив на едно ново нешто за кое ќе чуете и ќе го видите многу скоро. И ептен сум возбудена поради мојот нов ангажман и нова улога во која се најдов. Нешто убаво во сивилово“, вели Арнаудова, чиј последен проект беше промоцијата на заедничката песна со „Ај кју“, насловена „Сега ми требаш ти“.
| | веќе видена | слични

Останато

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 201 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 219 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ептен сум баксуз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: