Миѓен Баша е нов играч на солунски Арис

Томе Китановски е нов играч на тимот на Сабаил од Азербејџан. Играчот кој кариерата ја започна во Пелистер, а потоа играше во Крајова, Вождовац, Младост ...
| | веќе видена | слични

Љутви Биљали е нов играч на екипата на Ренова. Искусниот играч кој има настапувано во повеќе клубови, во новата сезона ќе го носи дресот на „гипсарите", откако ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Миѓен Баша е нов играч на солунски Арис

Од:
До кого (е-маил):
Порака: