Ким Кардашијан одговори на три урнебесно смешни прашања: `Кортни е немилосрдна!`


Ким Кардашијан Вест гостуваше во емисијата на Џими Кимел пред неколку месеци, но деновиве Кимел го објави видеото каде Ким требаше да одговори на три пресмешни ...
| | веќе видена | слични

 Ким Кардашијан синоќа присуствуваше на Versace пред-есенската модна ревија, која се одржа во Њујорк. Но, на црвениот тепих износи веќе виден фустан. ...
| | веќе видена | слични

Старлетата Ким решила да ги полуди мажите, а за оваа секси фотка добила милион лајкови за еден час.Фотката на популарната реалити ѕвезда Ким Кардашијан (38) за ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан и Канје Вест си дозволија приватен авион „Boing 747“. Ким беше воодушевена со своето ново превозно средство, а својата среќа ја сподели со ...
| | веќе видена | слични

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан Вест (38), во последните 20 години доживеала драстична промена на изгледот. Едни тврдат дека Ким којзнае ...
| | веќе видена | слични

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

До четврток во попладневните часови ќе се задржи променливо и нестабилно време со честа појава на пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално ќе има појава на ...
сите 164 | | | веќе видена

По топлотниот бран изминатите денови, новата работна недела во гостиварскиот регион носи дестабилизација на времето, пад на дневната температурата и врнежи. ...
сите 173 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким Кардашијан одговори на три урнебесно смешни прашања: `Кортни е немилосрдна!`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: