Кај некого се разбудила фантазијата: Џиновски велосипед, претворен во огромен – пенис! (фото)

2 копии

Џиновскиот веслосипед кој е креиран да ја претстави големата трка низ Британија преку ноќ беше претворен во огромен повеќеметарски – пенис! Во текот на трката ...
| | веќе видена | слични

Џиновскиот веслосипед кој е креиран да ја претстави големата трка низ Британија преку ноќ беше претворен во огромен повеќеметарски – пенис! Во текот на трката ...
| | веќе видена | слични

Останато

,,Пчелите се живи. Ми олесни кога гио видов сателитските снимки , на кои се гледа дека три кошници не се изгорени.” , вели пчеларот Николас Гант. Тој објаснува ...
сите 810 | | | веќе видена

Не стивнува ширењето на морбилите меѓу населението. Прогласена е епидемија на целата територија на земјава, а бројката на заболени е во постојан пораст. Според ...
сите 174 | | | веќе видена

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 141 | | | веќе видена

Според обвинителството , вакви извици можеле да се чујат повече пати во текот на 23 неделниот непрекинат протест . Полицискиот синдикат излезе со остра осуда. ...
сите 68 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кај некого се разбудила фантазијата: Џиновски велосипед, претворен во огромен – пенис! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: