Ивор Мицковски: А кој ќе и се извини на Моника!?

2 копии

Помирување, која исфорсирана флоскула, коментира поранешниот функционер на СДСМ Ивор Мицковски. Помирување драг Пендаровски, вели Мицковски, прво не може да го ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот функционер на СДСМ Ивор Мицковски ги критикува медиумите го правдаат отсуството на премиерот од свечената церемонија за инаугурација на новиот ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Поранешниот шеф на комуникации на СДСМ Ивор Мицковски на својот Фејсбук профил објави статус посветен на справувањето на полицијата со селани од едно скопско ...
| | веќе видена | слични

Останато

Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во источните делови, ...
сите 237 | | | веќе видена

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 72 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ивор Мицковски: А кој ќе и се извини на Моника!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: