(ВИДЕО) Сопругот ја расплакал бремената жена, откривајќи и го полот на детето на неверојатен начин

Откривањето на полот на детето е момент кога сите идни родители со нетрпение го исчекуваат. Еден човек ја рсплакал својата бремена сопруга кога и го открил ...
| | веќе видена | слични

Станува збор за една невообичаена метода, која всушност била доста прецизна. Жената која се сомневала дека е трудна уринирала во сад во кој ставила јачмен и ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 404 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Шефот на кабинетот на унгарскиот премиер Виктор Орбан, Гергели Гулаш, вели дека треба да се земат предвид и условите во македонските затвори, како и ...
сите 378 | | | веќе видена

Најостро ги осудуваме пропустите, неажурноста и непочитувањето на одредбите од Законот за извршување на санкции и Правилникот за начинот на вршење на ...
сите 62 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„За разлика од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ кога парите на граѓаните се ...
сите 269 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Сопругот ја расплакал бремената жена, откривајќи и го полот на детето на неверојатен начин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: