Хју Грант: Многу сум стар и грд за да играм во романтични комедии


Популарниот британски актер Хју Грант изгради успешна кариера во Холивуд и беше еден од најпосакуваните мажи во 90-тите благодарение на улогите во романтични ...
| | веќе видена | слични

Британскиот актер Хју Грант (59) се прослави со романтични комедии како што се „Четири венчавки и погреб" и "Нотинг Хил", но престана да снима такви филмови, ...
| | веќе видена | слични

Славниот актер Хју Гран рече дека не сака повеќе да се појавува во романтични комедии, бидејќи веќе е стар и грд. – Премногу сум стар, грд и дебел за и ...
| | веќе видена | слични

Останато

До четврток во попладневните часови ќе се задржи променливо облачно и нестабилно време со честа појава на пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Локално ќе има ...
сите 302 | | | веќе видена

Недела. Некаде околу пладне. Штипското село Чардаклија пусто. Вооружени со лаптоп низ него може да се сретнат само луѓето од Државниот завод за статистика ...
сите 143 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 90 | | | веќе видена

Германија нема да прифати никакви британски обиди за промена на условите за излегувањето на Велика Британија од Европската унија. Ова го најави германскиот ...
сите 97 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 51 | | | веќе видена

Северна Македонија и Албанија се подготвени. Во наш интерес е Западен Балкан да стане дел од заедницата, порача високата претставничка на ЕУ за надворешна и ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хју Грант: Многу сум стар и грд за да играм во романтични комедии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: