GIVI за Vespa S

GIVI ја продолжува својата производна линија на додатоци за Vespa S. Новата линија содржи ветробранско стакло и хромиран куфер. Ветробранското стакло е со димензии 600 х 690 мм и доаѓа во две верзии, транспратентно и дизајнирано. Куферот е со капацитет од 39 литри и може да собере една Јет кацига или помала торба. Стандардната верзија на куферот може да ја набавите по цена од 95 евра. Верзијата со обоен капак ќе ве чини 131 евра, додека истиот може да го купите и одделно по цена од 43 евра.
| | веќе видена | слични

Останато

Во Куќата на Уранија- МАНУ, свечено беше отворена изложбата на фотографии „По трагите на светите Кирил и Методиј”. На свеченоста, во името на организаторите, ...
сите 165 | | | веќе видена

Младите ја напуштаа Македонија, евро-интеграцискиот процес смислено беше закочен а Македонија стана изолирана држава. Денес, антинародното раководство на ...
сите 323 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 197 | | | веќе видена

Четириесет и четиригодишен маж од Кочани се здобил со тешки телесни повреди при сообраќајна незгода, која утрово се случила на регионалниот патен правец ...
сите 177 | | | веќе видена

Убеден сум дека преку инклузивниот процес, со внесување на сите одржливи сугестии, Република Македонија може да обезбеди двотретинско мнозинство во парламентот ...
сите 320 | | | веќе видена

Утре ќе биде стабилно и студено со ниски утрински температури, кои на места ќе се спуштат под -10 степени. Во четврток ќе има локални врнежи претежно од снег ...
сите 216 | | | веќе видена

Скопје е на врвот во Европа и петти најзагаден град во светот. Позагадени од нашиот главен град вчера беа единствено градовите Лахор во Пакистан, Калкута и ...
сите 81 | | | веќе видена

Конвенција за избор на кандидат за претседател на Р.Македонија опозицијата ќе одржи во градот на Миладиновци, на Охридското езеро во Струга, објави лидерот на ...
сите 122 | | | веќе видена

На иницијатива на повеќе од 200 вработени во скопскиот Клинички центар, а со поддршка на синдикалните организации при споменатата здравствена институција, во ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

GIVI за Vespa S

Од:
До кого (е-маил):
Порака: