Шилегов назначен за потпретседател на НАЛАС

Пишува: Бранко Героски Боже, боже, боже… Исусе Христе! Е ова навистина е шокантно, да не речам јебитачно. Ова е најсилен удар врз новата власт досега! Вие, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во грчкиот парламент започна расправа за гласање на доверба на владата на Алексис Ципрас, по заминувањето од владиниот кабинет на коалицискиот партнер и ...
сите 594 | | | веќе видена

Франција очекува од британската влада да се изјасни какви натамошни чекори ќе преземе во процесот на Брегзит . Францускиот премиер Едуар Филип би требало утре ...
сите 312 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шилегов назначен за потпретседател на НАЛАС

Од:
До кого (е-маил):
Порака: