Добро е да се заработуваат многу пари, но чувајте си го здравјето за да не ги дадете сите на лекови

 Со недели одвај успеваме да се договориме со друштвото да излеземе некаде. Сите се презафатени со обврски, постојано во некои „гужви и фрки“. Кога конечно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 123 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 253 | | | веќе видена

Косовската влада воведе задолжителен негативен тест при влез во земјата за граѓаните од Македонија, Црна Гора и од Босна и Херцеговина. Тестот е со цел да се ...
сите 141 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар денеска поднесе обвинителен предлог против 28-годишен жител на Гостивар, кој го сторил кривичното дело – Загрозување на ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добро е да се заработуваат многу пари, но чувајте си го здравјето за да не ги дадете сите на лекови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: