Дарко Лазиќ се истетовира заради поранешната девојка

Дарко Лазиќ познат е како голем љубител на тетоважите, на фејсбук се пофали дека повторно има нова тетоважа на своето тело. Овој пат ѕвездата на „Гранд“ се истетовирал на рака. Дарко ја истетовирал буквата Д почетното име од неговата поранешна девојка Драгана, која како што знаеме ја остави заради тоа што беше многу љубоморна.Дали ова значи дека Драгана и Дарко се во фаза на смирување?
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дарко Лазиќ се истетовира заради поранешната девојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: