Мала посетеност на владините журки во Охрид и Тетово

Во 15 градови во земјава вечерва се одржуваат прослави по повод добивањето покана за пристапни преговори за членство на Македонија во НАТО. Музичкиот хепенинг ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мала посетеност на владините журки во Охрид и Тетово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: