Американците осудија Русин кој на интернет купил упатство за управување со авион Ф-16

4 копии

Американски суд осуди Русин за заговор против САД, бидејќи на платформата за онлајн купување „eBay“ порачал инструкции за користење борбен авион Ф-16. Олег ...
| | веќе видена | слични

Американски суд осуди Русин за заговор против САД, бидејќи на платформата за онлајн купување „eBay“ порачал инструкции за користење на борбен авион Ф-16. Олег ...
| | веќе видена | слични

Американски суд осуди Русин за заговор против САД, бидејќи на платформата за онлајн купување „eBay“ порачал инструкции за користење борбен авион Ф-16. Олег ...
| | веќе видена | слични

Американски суд осуди Русин за заговор против САД, бидејќи на платформата за онлајн купување „eBay“ порачал инструкции за користење на борбен авион Ф-16. Олег ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американците осудија Русин кој на интернет купил упатство за управување со авион Ф-16

Од:
До кого (е-маил):
Порака: