Александра или Станија, која е посекси?

Нејзините фотографии ги окупираа весниците, постојано, тука и таму, се појавува по нешто за неа, и покрај тоа што Surviver-от одамна заврши. Истото е и со нејзиниот ривал, српската старлета Станија, со која што Александра имаше тепачка во шоуто, поради која и двете беа исфрлени од Костарика.Но, подоцна, Александра откри дека тепачката била исценирана, се со цел таа да биде исфрлена од шоуто, бидејќи не можела да се вклопи со останатиот дел од екипата. Веднаш по нивното излегување, медиумите почнаа да се интересираат и да пишиваат за нив, па се појавија наслови како „Александра – паклено секси“, „Најасекси фотки од Александра“ или пак „Секс бомба Станија“, „Станија во топлес“ и многу други слични наслови.Е сега прашањето е едноставно, но дискутабилно. Треба да решиме еден сладок проблем, а тоа е следново: која од овие две риби е посекси: Александра или Станија? Одоговорете со едно Like под нивните слики!...Инаку дека овие две девојки се во добри односи, покажува и следнава слика, на која се гледа како ...
| | веќе видена | слични

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 226 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 131 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 71 | | | веќе видена

Со цел Зоолошката градина во Скопје да добие еден сосема нoв и убав лик, деновиве е поставена нова урбана опрема. Опрема се состои од нови клупи, каде ...
сите 29 | | | веќе видена

Од вчера стапи во сила договорот за взаемно признавање на возачките дозволи меѓу Македонија и Германија. Договорот го потпишаа Министерот за внатрешни работи ...
сите 79 | | | веќе видена

Ни пристигна и таа прекрасна есен, според многумина најубаво годишно време … Сепак, Меркур е денес во квадрат со Сатурн, а почетокот на есента се карактеризира ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Александра или Станија, која е посекси?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: