56-годишниот Егон и 20-годишната Лоу: `Во љубовта не се важни годините, туку односот`

2 копии

Им се спротивставиле на критичарите на социјалните мрежи кои ги нарекувале "изопачени", дури и тврделе дека Лоу во таа врска е поради секс и пари. Таа вели ...
| | веќе видена | слични

Им се спротивставиле на критичарите на социјалните мрежи кои ги нарекувале "изопачени", дури и тврделе дека Лоу во таа врска е поради секс и пари. Таа вели ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 192 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Во Градската општа болница „8 Септември“ хоспитализирани се 18 пациенти, а тројца од нив се во критична состојба. Останатите 15 пациенти се во стабилна ...
сите 209 | | | веќе видена

Вршителот на должност министер за одбрана на САД, Патрик Шенахан изјави синоќа дека се уште не утврдил колку финансиски средства од Пентагон ќе пренасочи за ...
сите 116 | | | веќе видена

Премиерите на Република Северна Македонија и на Грција, Зоран Заев и Алкесис Ципрас, синоќа во Минхен ја добија наградата „Евалд фон Клајст“. Домаќин на ...
сите 139 | | | веќе видена

Порпаролот на СДСМ Костадин Костадинов денеска истакна дека тоа што се случи на конвенцијата на ВМРО-ДПМНЕ, било само официјализирање на кандидатот на Мицкоски ...
сите 126 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

56-годишниот Егон и 20-годишната Лоу: `Во љубовта не се важни годините, туку односот`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: