15 мисли на Вини Пу кои ќе ви помогнат да бидете подобри родители и подобри луѓе

Иако оригинално е создаден пред речиси цел век, мечето Вини Пу е еден од омилените измислени ликови, како и меѓу децата, така и меѓу возрасните. Иако овој лик ...
| | веќе видена | слични

 Жената може да се справи со лажни ветувања, глупави изговори и лаги долго време, но кога ќе ѝ здодее од твоите глупости, таа нема да ти даде втора шанса. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 1462 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 107 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

15 мисли на Вини Пу кои ќе ви помогнат да бидете подобри родители и подобри луѓе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: