14.07.2017

Град Скопје ги повикува заинтересираните историчари на уметноста, кустоси или куратори да земат учество во постапката за селекција на куратор-кандидат од Град ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

14.07.2017

Од:
До кого (е-маил):
Порака: