Старец од Тетово доживеал хорор - Го тепале додека не се онесвестил

6 копии
3 копии
6 копии
6 копии
3 копии

Жител на селото Падалиште, кичевско, вчера пријавил дека во атарот на селото Бериково, во месноста „Бериковски камен“ пронашол човечко тело во распаѓање. Увид ...
| | прочитана: 972 | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
6 копии
повеќе

Останато

Како што минува времето, така на површина се повеќе излегува непрофесионалното, незаконско и необјективно постапување на СЈО кое е политичко обвинителство, ...
сите 216 | | | веќе видена

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ повторно, овој пат директно од господинот Талат Џафери, бараме ден поскоро да свика итна ...
сите 373 | | | веќе видена

Популарноста на Кристијано Роналдо е неверојатно голема на сите континенти, а тоа го потврдија и кинеските фанови. Медиумите од азиската земја информираат дека ...
сите 77 | | | веќе видена

Српската фолк дива Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со својот изглед, Секој нов ден-нови фотграфии на социјалните мрежи. Брутално секси, Повеќе од ...
сите 32 | | | прочитана: 234 | веќе видена

Фолк пејачот Аца Лукас и неговата нова девојка Бранислава Пашајлија се вљубени до учи еден во друг. Страста не можат да ја скротат дури и на јавни места. Така ...
сите 49 | | | прочитана: 640 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Старец од Тетово доживеал хорор - Го тепале додека не се онесвестил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: