Кремељ апелира за „политичка мудрост“ на Белата куќа

5 копии
3 копии

Според информациите кои што ги пренесуваат руските медиуми, се чини дека е прашање на време кога официјална Москва ќе започне да ги протерува американските ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Русија е подготвена значително да го намали бројот на соработници во американската Амбасада во Русија како одговор на блокадата на рускиот дипломатски имот во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Овие мерки најверојатно ќе бидат превземени од страна на Москва после одлуката на САД да не го врати имотот на руската амбасада во Вашингтон кој што беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бранислава и Лукас раскинаа поради нејзините голи фотографии кои пред 11 години ги праќала на тогашното момче. Ова се фотографиите кои и пресудија на нејзината ...
сите 68 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ Петре Шилегов денеска изјави дека одложувањето на притворите до правосилноста на решенијата за притвор им овозможиле да избегаат на ...
сите 248 | | | прочитана: 1099 | веќе видена

Радмила Манојловиќ не одолеа на пластичната хирургија, како и голем дел од нејзините колешки. Таа значително ги зголеми усните. Драстичната разлика се гледа ...
сите 12 | | | прочитана: 10201 | веќе видена

Миљан Д. од Прекадин кај Прокупљњ зел од сопругата Снежана Д. 500.000 динари, кои таа ги зела како кредит за реновирање на куќата, и побегнал со возилото, ...
сите 8 | | | прочитана: 265 | веќе видена

За разлика од своите популарни колешки, актерката Ева Лонгорија не ги искривува сликите од својата фигура... Латино убавицата гордо го истакнува своето убаво ...
сите 30 | | | прочитана: 791 | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кремељ апелира за „политичка мудрост“ на Белата куќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: