Фустанот по кој полудеа македонките: Стотици пеперутки за Елена Стефановска


Таа е ТВ лице кое го препознаваме по беспрекорниот стил, а својата префинетост и отменост ја потврди и овој викенд.Македонската водителка, Елена Стефановска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонското девојче Елена Ристеска периодов е активна на музичко поле. По кратката прошетка во Италија, ги засука рукавите и се фрли на работа, на снимање на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската водителка Елена Стефановска тргна во атак на медиумите. Од Виенски бал до Саем на венчавки… каде водителката годинава е главната фаца! Заштитно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Елена Велевска со својот изглед го запали студиото во кое се снима емисијата „Улица Македонија“. Македонската пејачка гостуваше кај водителката Бојана и со ...
| | веќе видена | слични

Елена облече кусо фустанче и мрежасти хулахопки и ја истакна својата витка линија. Сексапилната пејачка со својот танц дополнително ја загреа атмосферата. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Елена Ристеска периодов е посветена на својата кариера, чекорејќи напред и извлекувајќи поука од секое животно искуство. Во интервју за неделникот Теа Модерна ...
| | веќе видена | слични

Елена Ристеска периодов е посветена на музичката кариера, а вели дека личноста што ја радува најмногу во животот е нејзината внука. Во интервју за неделникот ...
| | прочитана: 389 | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот Зијадин Села кој беше најтешко повреден во насилниот упад и дивеењето на демонстраните во Собранието во четвртокот денеска претпладне е префрлен во ...
сите 139 | | | прочитана: 155 | веќе видена

Уште едно меѓународно признание за изборот на Талат Џафери за нов пратседател на Собранието пристигна од Кралството Шведска, земјата која важи за политички ...
сите 151 | | | веќе видена

Како што јавува нашата екипа од Собранието, специјалната полиција ги растерува граѓаните од горниот дел од Собранието каде што според информациите сѐ уште се ...
сите 156 | | | прочитана: 11736 | веќе видена

„СДС смислено во подолг период се обидува да ја згази и уништи Република Македонија. СДС подолг период ги гази и уништува законите и институциите на ...
сите 252 | | | веќе видена

Врховниот суд на денешното продолжение на општата седница не донесе одлука за рефератот по правното прашање„дали доказите кои се стекнати на незаконит начин ...
сите 163 | | | веќе видена

Нова видео снимка од моментот кога разбеснетите демонстранти беа во напад над пратениците во Парламентот се појави во јавност. Тензија, фрлање со се што ќе им ...
сите 8 | | | прочитана: 450 | веќе видена

Заменикот државен секретар на САД за Европа и Евроазија, Хојт Брајан Ји, попладнево ги одржува средбите со претставниците на албанските партии. Разговорите се ...
сите 179 | | | веќе видена

Советниците и членови од комисијата за земјоделство од СДСМ-Битола деновиве беа на терен со мештаните од селата Цапари и Ротино. Ситуацијата е повеќе од ...
сите 74 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фустанот по кој полудеа македонките: Стотици пеперутки за Елена Стефановска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: