Путин одбра: Секси адвокатката Наталија ќе ја брани правдата на Крим

33-годишната убавица стана популарна веднаш по добивањето на новата функција. Ги осуди протестите во Киев, а украинските власти ги прогласила за "ѓаволи до коска". Атрактивната Наталија Поклонскаја е новиот државен обвинител на Крим, пренесува National Turk . 33-годишната русокоса убавица станала популарна веднаш откако претседателот Владимир Путин и' ја одредил новата функција. Пред јавноста ја ...

Прв грабеж на банка во Северна Кореја
Потврда на вистинската вера – Благодатниот оган
Оргии кај Ким Џонг Ун: Земаат девојчиња од
Забрана за музика и алкохол на демонстрациите во
Околу 90.000 деца побарале азил во ЕУ
САД утврдуваат која бунтовничка група ја
Ким пред Конгресот на партијата забрани венчавки,
Трамп: Прво да се повика Путин, а потоа можно е и
Холивудски ѕвезди на вечера од Белата куќа
Соботка: Турција мора да ги исполни условите по
Скопје нема McDonald’s, но има McDoner’s (ФОТО)
Шкотланѓанец меѓу 13-те загинати по
За што се подготвуваат? Белгија и Холандија на
Блокада на извозот на автомобили од ЕУ ако нема
Картер: НАТО ќе им помогне на сојузниците во