Путин одбра: Секси адвокатката Наталија ќе ја брани правдата на Крим

33-годишната убавица стана популарна веднаш по добивањето на новата функција. Ги осуди протестите во Киев, а украинските власти ги прогласила за "ѓаволи до коска". Атрактивната Наталија Поклонскаја е новиот државен обвинител на Крим, пренесува National Turk . 33-годишната русокоса убавица станала популарна веднаш откако претседателот Владимир Путин и' ја одредил новата функција. Пред јавноста ја ...

Анџелина се откажа од заеднички филм: Фрли 10
Укинат полицискиот час во Шарлот
Напаѓачот кој уби петмина во трговски центар во
Трамп и Клинтон денеска ќе ја имаат првата
Тригодишно дете по три дена пронајдено во
ДЕЦЕНИИ ПОДОЦНА-Им стигнаа кредитни картички!
Јужна Kореја подготвена за елиминација на Kим
Најмалку 20 лица ранети во крвавиот викенд во САД
Затвореник убиен со снајперска пушка во двор на
Австрија бара 30.000 работници, а им нуди одлични
Украински пратеници се степаа пред камери
Ужасот на војната: Ова е една од најпотресните
Хрватска: Референдумот ја дестабилизира Република
Орбан предлага да се направи гигантски град за
Ново воздушни напади врз Алепо