МВР

  во

  Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу денеска се сретна со Мартин Безак, амбасадор на Република Словачка во Република Македонија, при што станало збор за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу денеска се сретна со Мартин Безак, амбасадор на Република Словачка во Република Македонија, при што станало збор за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу денеска се сретна со Мартин Безак, амбасадор на Република Словачка во Република Македонија, при што станало збор за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Како што соопшти МВР, на средбата, министерот Нухиу на амбасадорот Безак изразил благодарност до Република Словачка и до Министерството за внатрешни работи на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу денеска се сретна со Мартин Безак, амбасадор на Република Словачка во Република Македонија, при што станало збор за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  По првата ослободителна пресуда која прилепскиот Основен суд ја изрече по однос на пријавата која МВР – Полициска станица Прилеп ја поднесе против Жарко ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу денеска се сретна со Мартин Безак, амбасадор на Република Словачка во Република Македонија, при што станало збор за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Дрвокрадци сечеле бука, а службеник од шумското во Велес со фалсификат документи им обезбедувал легален превоз на украдените дрва. Полицијата ги открила ...
  | | веќе видена | слични

  После првата ослободителна пресуда која прилепскиот Основен суд ја изрече по однос на пријавата која МВР-Прилеп ја поднесе против адвокатот Жарко Стеваноски, ...
  | | веќе видена | слични

  66-Годишна жена со иницијали В.Н синоќа била пронајдена почината во демирхисарското село Прибилци, соопшти МВР. Причина за смртта најверојатно е труење со ...
  сите 26 | | | веќе видена