Канал 5

На снимката се гледа како жена му се прикрадува од зад грб и со еден потег најверојатно му вбризгува отров. Се смета дека жената имала поддршка од најмалку две ...
сите 86 | | | веќе видена

За Милан ова беше 13.победа оваа сезона, додека Фиорентина го претрпи седмиот пораз. Резултати на натпреварите од 25.коло на Серија А: Емполи – Лацио 1:2, ...
сите 13 | | | веќе видена

Поради појава на магла видливоста е намалена на патните правци Гостивар-Кичево од 30-50 метри, Маврово 50, Виница-Берово 50 и на планинскиот превој Плетвар од ...
сите 116 | | | веќе видена

Со придружба на виолинист, тој се обиде да ја трогне неговата избраничка во полн ресторан во Рио де Женеиро. Клекна и со букет цвеќе ја запроси, но тогаш се ...
сите 10 | | | веќе видена

Мерката на прес-конференција ќе ја образложат ресорниот министер Ибрахим Ибрахими и директорот на агенцијата за вработување на Република Македонија Влатко ...
сите 96 | | | веќе видена

next