Бев со петмина по ред, се ме болеше: Стилистка открива детали за вип проституцијата

Стилистка која според своето признание, работела три години како проститутка за најпознатиот српски естраден макро Михајло Максимовиќ раскажала за време на ...
| | веќе видена | слични

Веќе е познато дека Келн ќе биде домаќин на Фајнл-фор завршницата во Евролига. Битката за титулата во најелитното европско клупско натпреварување ќе се води во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според последните податоци кои министерот за здравство Венко Филипче ги објави вчера, вкупната бројка на заболени со коронавирусот во Македонија изнесува 285 ...
сите 516 | | | веќе видена

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 258 | | | веќе видена

Лотар Вилер, претседател на германскиот институтот „Роберт Кох“, верува дека стапката на смртност од коронавирусот во Германија, која моментно изнесува 0,8 ...
сите 841 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бев со петмина по ред, се ме болеше: Стилистка открива детали за вип проституцијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: