Можност за вработување во Стопанска банка АД – Скопје

ТТК Банка АД Скопје информира дека со цел обезбедување што поголема достапност на услугите до корисниците, ја прошири мрежата на банкомати со поставување уште ...
| | веќе видена | слични

Комерцијална банка АД Скопје продолжува со поставување на нови банкомати за внесување готовина во филијалите во Штип, Охрид и Струмица, како и во ТЦ Капитол во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 208 | | | веќе видена

Исклучувањето на мерните станици, затворањето на Југохром каде 1200 луѓе останаа без работа и поставување на заменик министер за здравство нема да ги реши ...
сите 162 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Зоран Заев и Нина Ангеловска денеска го презентираа најголемиот буџет во историјата на државата. Власта во 2020 година планира да потроши 3.9 милијарди евра, ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Можност за вработување во Стопанска банка АД – Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: