Можност за вработување во Стопанска банка АД – Скопје

Винер Лајф ве повикува на БЕСПЛАТЕН едукативен семинар на 30.11.2019 (сабота). Семинарот ќе биде одржан од Марко Дамевски, менаџер за продажба во Винер Лајф, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлучувачки 48 часа за европската иднина на Македонија Комисијата на историчари направи исчекор. 14 записници се усвоени откри премиерот Заев. Според него, ...
сите 472 | | | веќе видена

Новоизбраниот американски претседател Џо Бајден нема да го смени Кристофер Вреј од функцијата директор на Федералното истражно биро (ФБИ), пренесе „Њујорк ...
сите 72 | | | веќе видена

СДСМ е јасен, нема разговори за македонски јазик и македонски идентитет, тие се потврдени, изјави Мартин Костовски, пратеник на СДСМ, на новинарско прашање ...
сите 191 | | | веќе видена

Бројките на новозаразени се стабилизираа, не одат ниту нагоре, но, ниту надоле. Причина за ваквата стабилизираност е тоа што огромен број од луѓето станаа ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Можност за вработување во Стопанска банка АД – Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: