Романтична прослава на Хилал и Али Кемал од серијата “Далеку од дома“

Турските актери Мираи Данер и Кубилај Ака повеќе од две години се во љубовна врска.Меѓу главните актери од турската серија “Далеку од дома“ кои ги играат Хилал ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Тами Хемброу, манекенка од Австралија, била снимена како спие и хрчи на фестивалот Коачела. Таа на Инстаграм има 9,5 милиони фанови, а ова не и е прв пат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 236 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 270 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со генералниот секретар Љупчо Николовски и претседателот на Комисијата за надворешни работи на СДСМ, Едмонд Адеми се ...
сите 242 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 86 | | | веќе видена

Австрија дефинитивно се разбуди од сонот во кој ко-организаторот на ЕП живееше пред почетокот на главната фаза. Втор пораз во низа за Австријците во групата ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Романтична прослава на Хилал и Али Кемал од серијата “Далеку од дома“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: