Иванов стана почесен граѓанин на Пустец


Останато

Триесет и тригодишна жена од Скопје вчера во 19 часот пријавила дека околу 12.00 часот на работното место во фирма на подрачјето на Карпош била физички ...
сите 466 | | | веќе видена

Ние немаме уште 20 години да чекаме, туку треба да ги направиме следните чекори, за повеќе да не биде изборно прашање „Дали сте за Европа?“. Да сте за Европа ...
сите 547 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 132 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател, професорката Гордана Силјановска Давкова денеска поднесе нова преставка до Државната изборна комисија, Комисијата за заштита од ...
сите 170 | | | веќе видена

Oд Министерството за здравство велат дека в о изминатиот период, приватните специјализанти остварија неколку средби со министерот за здравство и со ...
сите 187 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова вечера одржа митинг во Велес. -Ги нема сликите низ весниците кои се најдобар ...
сите 107 | | | веќе видена

Под мотото „Нема откажување од иднината“, „Коалицијата за европска иднина“ предводена од СДСМ денес во Музејот на Современа уметност во Скопје, ја почна ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иванов стана почесен граѓанин на Пустец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: