Ова е работа од соништата и станува се попопуларна во Србија: Се што треба да направите е да пазарувате

Она што повеќето луѓе го прават секој ден како дел од најобичната рутина, со малку труд и обука може да стане дополнителна работа која се плаќа со скратено ...
| | веќе видена | слични

Просечно 60.000 луѓе месечно бараат информации за тоа како да станете пилот, според Гугл. По информатичката технологија, авијацијата е барана и кога станува ...
| | веќе видена | слични

Цената на новите автомобили расте со години, делумно поради развојот на технологијата во нив, а делумно поради недостигот на делови во синџирите на снабдување ...
| | веќе видена | слични

Останато

Руската приватна воена компанија „Вагнер“ почна да ги повлекува своите единици од украинскиот град Бахмут и да ги префрла освоените позиции на редовните руски ...
сите 236 | | | веќе видена

За жал, постои можност Албанија и Република Македонија да бидат одвоени во преговарачкиот процес за влез во ЕУ, бидејќи Република Македонија има одредени ...
сите 305 | | | веќе видена

Како во психолошки трилер власта во битката за уставни промени игра на двете карти кои според воените психолози најмногу влијаат на перцепцијата на граѓаните. ...
сите 169 | | | веќе видена

Легендарната Тина Тарнер почина на 83-годишна возраст, по долго боледување. Во соопштението се вели: „Тина Тарнер – Кралицата на рокенролот, почина денеска на ...
сите 52 | | | веќе видена

Достоинствено и со државни почести, под мотото „Писмото е нашиот универзум“, Владата на Република Македонија, го одбележа државниот празник 24 Мај - Ден на ...
сите 137 | | | веќе видена

Бетонот при своето вградување има одредени механички карактеристики, но поради пожарот доаѓа до таканаречена евапорација, испарување на водата заробена внатре ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е работа од соништата и станува се попопуларна во Србија: Се што треба да направите е да пазарувате

Од:
До кого (е-маил):
Порака: