Нина Ангеловска и прослави 10 годишен јубилеј на својата „Групер“


Останато

Високи 63,4 проценти од граѓаните кои биле анкетирани од Институтот за стратегии, истражувања и анализи СИА ВИСТА веруваат дека постои цврт договор меѓу Зоран ...
сите 478 | | | веќе видена

Мето Колоски од Обединета македонска дијаспора - САД во емисијата 24 анализа рече дека искуството како граѓани во Америка, Канада или Австралија нема практика ...
сите 224 | | | веќе видена

Семејствата на осудените за „Монструм“ нема да можат да го поминат полицискиот кордон на крстосницата после Бит-пазар. Силно полициско обезбедување, оклопни ...
сите 224 | | | веќе видена

Единаесет полициски службеници беа повредени во петокот на протестите за случајот „Монструм“. Иако се очекуваа немири, како и на претходните вакви протести, и ...
сите 248 | | | веќе видена

„Сите обвинувања, лаги и спинови за наводни договори со власта за бегството на Мијалков, создадени во белиот дворец, паднаа во вода.На површина исплива ...
сите 138 | | | веќе видена

„Додека јас го напаѓав и се борев против Заев и СДСМ, Мицкоски си градеше хидроцентрали“, вака Никола Тодоров, ексминистер за здравство и поранешен висок ...
сите 222 | | | веќе видена

Кумановскиот суд ја уважи жалбата на обвинителството за одлагање на почеток на издржување казна затвор за осудениот Бобан Илиќ, кој во 2016 година го прегази ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нина Ангеловска и прослави 10 годишен јубилеј на својата „Групер“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: