Неговата кандидатка за претседател не си ја знае својата земја. Да не ве враќам на некои сцени од пред пет години, цело време се трудам да бидам коректен во ...
сите 13 | | | веќе видена

Се продава фантастичен ѕвер со „V8“ мотор од ...

(Видео) Стотици цивили се евакуирани од ...

(Видео) ДИК прифати приговор на коалицијата „Влен“

[ВИДЕО] Украина: Руси поставиле експлозиви во ...

Мек оригами-бот во форма на гасеница

Мек оригами-бот во форма на гасеница

Тодоровски асистент за победа на Спартак Суботица ...

[ВИДЕО] Лога: Кога може Обама, може и ...

„Не користи компјутер, нема мејл адреса, а ...

Побарал од вештачката интелигенција да прикаже ...

„Изгледа подобро на 40 отколку на 29 години кога ...

НБА Топ 5: Ноќ на фантастични забивања (ВИДЕО)

[Видео] Нова кампања на „Лајка“ за вдомување ...

Колач со цреши: Комбинација од слатко и кисело ...

Бебе на 10 недели повторува „те сакам“: „Време е ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Чупеска: Сиљановска вчера го ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Трипков: Македонија ќе добие ...

ВО ЖИВО: ДИК одлучува за приговорите од ...

[ФОТО/ВИДЕО] Бисерот на Медитеранот којшто ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Тренингот за личен развој повеќе ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Зошто Путин го смени Шојгу?

Шампионот е жив, Денвер го врати и вториот брејк ...

Победникот на Евровизија го скрши трофејот на ...

ПИТА ПОЛНА СО ВКУСОВИ: Лиснато тесто полно со фин ...

Косово: Зана Авдију во борба против мачо-културата

Косово: Зана Авдију во борба против мачо-културата

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

(Видео) Јокиќ во МВП издание – Денвер изедначи ...

Никола Јокиќ ја разби Минесота за 2-2 во серијата

Силјановска Давкова не кажа „Северна“ при ...

МАКЕДОНИЈА ИМА НОВ ЛИДЕР: Магијата на Митев со ...

Струга ТЛ ита кон титула – И Радески стрела за ...

Дебакл на Ѓоковиќ во Рим, декласиран од 32 ...

Ибраими го замолкна Тетово – Еврогол од 20 метри ...