Авторот на сценариот на славната серија „Black Mirror“ ,Чарли Брукер, откри дека користел ChatGPT за да напише епизода од хит серијата на Нетфликс, но не бил ...
сите 5 | | | веќе видена

Во Скопје почнува првиот Меѓународен технолошки ...

ВИДЕО| Трета жрвта во нападот во Ротердам

Како изгледа ноќно возење со еден од најубавите ...

(Видео) Ново руво на популарната игра со пукање: ...

Не можел да ги гледа ОВИЕ разголени сцени: ...

Поховани праски! Ефтин десерт кој лесно се прави ...

(Видео) Трка на младоста против искуството: „Ford ...

(Видео) Потег кој го подели интернетот: Туристка ...

3 најубави филмови на сите времиња: Ништо не го ...

3 најубави филмови на сите времиња: Ништо не го ...

(Видео) Ристова: Лаги на Стојановска и ...

Николоски како известител за БиХ од Советот на ...

(ВИДЕО) „Вицепремиере зошто сега не ...

(Видео)Треба ли да се замрзне цената на пивото и ...

Маричиќ во „љубовен поход“ среде Собрание - ...

(ВИДЕО) Маричиќ и испрати бакнежи на пратеничката ...

Нова епизода на „Што го врти светот?“ вечерва со ...

Необичниот диригент на еден концерт во Сеул

(Видео) Стоилковски: Дали Артан Груби ја уортачи ...

(ВИДЕО) НАСА го отвори капакот на капсулата со ...

Интернет меме ѝ помогна на Виола Дејвис да добие ...

Со искачување на Вихрен ќе бидат заокружени ...

(Видео) Хеликоптер падна во морето во Грција

И Инзаги симна капа на голчишето на Берарди: ...

Битиќи: Заедничките политички интереси со САД ...

Интер Мајами загуби финале, Меси се нервираше на ...

Интер Мајами загуби финале, Меси се нервираше на ...

Со крв што бликала од носот и притисок 240, ...

По „граѓанската“, ќе се издава и „зелена“ ...

(ВИДЕО)На кого му треба Џејмс Бонд: Хенри Кавил е ...

(Видео) Инѕаги го поздрави противникот кој го ...

(Видео) Додик: Имаме проблем со САД и ЕУ, не сум ...

(Видео) Додик: Имаме проблем со САД и ЕУ, не сум ...

Домашна торта со чоколадо! Веднаш ќе исчезне од ...

(Видео) Полицискиот хеликоптер исфрли над 25 тони ...

На „Нетфликс“ ќе пристигне драма инспирирана од ...

Урнебесно видео од зоолошка градина во Лондон: ...