Авторот на сценариот на славната серија „Black Mirror“ ,Чарли Брукер, откри дека користел ChatGPT за да напише епизода од хит серијата на Нетфликс, но не бил ...
сите 5 | | | веќе видена

ВИДЕО АНКЕТА: Подготвени ли се граѓаните за нов ...

ВО ЖИВО: Прес-конференција на министерот за ...

Кулинарен спектакл Food Vision на овогодинешниот ...

Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања!

Бодибилдер покажал што сè јаде во текот на денот: ...

ВИДЕО| Доказите покажуваат дека украинскиот ...

(Видео) Вработен во училиште во САД удрил по ...

(ВИДЕО) Лазаревска: Го сочувавме престижниот ...

Топ изјава на адвокатот „во Топ тема“: Не можам ...

(Видео) Стоилковски ја повика антикорупциска: ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Почнува реализација на проект ...

Момироски во Заспиј ако можеш: Што прават ,,Али ...

Масакр во Чикаго: Убиено цело семејство, телата ...

Hisense E7K PRO – Најдобар телевизор за вашите ...

Црна мечка се прошета низ Дизни Ворлд на Флорида, ...

Црна мечка се прошета низ Дизни Ворлд на Флорида, ...

Добош торта! Задоволство со кое лесно можете да ...

Најскапиот бургер во светот чини 10.000 евра и се ...

Бугарските земјоделци на протест побараа забрана ...

Прекрасната девојка и икона на југословенскиот ...

Прекрасната девојка и икона на југословенскиот ...

ВИДЕО| Ахмети не е запознаен дека зет му ...

Украинските трупи повторно го зазедоа клучното ...

Зетот на Ахмети, Куштрим Смајлај, лани основал ...

Требала да биде на состанок со Ештон Качер, а ...

Ахмети се чуди на бизнисите на неговиот внук, ...

(ВИДЕО) Apple: „iPhone 15 Pro ќе биде најдобрата ...

Запалени фотографии на протестот пред Влада и ...

(ВИДЕО) Студенти на протестот пред Влада: Правото ...

(ВИДЕО) Мајка се расплака на протестот пред ...

Истражување потврди: Оваа песна го намалува ...

(Видео) Американскиот „CNBC“ ја тестираше „Rimac ...

Трет протест пред Влада по скандалот со Онкологија

Јакимовски: дали се срами професорката Дафкова за ...

9 проверени рецепти против мамурлак

(Видео) Линџа Еванџелиста ја совладале емоциите ...

Официјален трејлер за The Wonderful Story of ...

Со мајагери старт покоси двајца – црвен картон е ...

Пеп Гвардиола за спортистите од поранешна ...