Димитар Ковачевски ден побргу да го достави на гласање во парламентот прашањето за уставните измени да се види дека нема мнозинство и да се распишат избори. ...
сите 497 | | | веќе видена

ВИДЕО | Андоновиќ: Додека не стапи на сила ...

ВИДЕО | Леброн испиша нова историја во НБА, ...

ВИДЕО | Леброн испиша нова историја во НБА, ...

Леброн и понатаму ги поместува границите, Атланта ...

Аргентина испиша историја, Бразил првпат загуби ...

(Видео) Леброн дојде до 39.000 поени, а Дурент до ...

(Видео) Ангелов: Дали треба да чекаме некој да ...

Кифлички со сирење! Крцкави и вкусни – подобри ...

Рецепт за обланди со бисквити и чоколадо: Вкусно ...

[ВИДЕО] Најпознатиот Јутјубер на светот се ...

Пендаровски и генералниот секретар на НАТО ...

[ВИДЕО] Апасиев: Со сељаците треба сељачки, со ...

(видео) СТОЛТЕНБЕРГ ВО СОБРАНИЕ: Во вашата земја ...

НЕСРЕЌА ВО ХРВАТСКА: Училишно комбе излетало од ...

Во Вуковар нападнати Срби од Сомбор, полицијата ...

НБА Топ 10: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

[ВИДЕО] Најкремастата чоко-моко торта со готов ...

(ФОТО+ВИДЕО) Средба Ковечвски-Столтенберг: Со ...

МОК потпиша договор за стратешко партнерство со ...

Столтенберг три минути го чекаше Ковачевски да ...

Град Скопје и МВР си ја префрлаат одговорноста – ...

Столтенберг пречекан со химните на НАТО и ...

„Има големи шанси за победа“ – Позитивни ...

Мечките нема да се убиваат, наредната пролет ќе ...

(Видео) „Виде народот со Левицата и ДПМНЕ каков ...

(ВИДЕО) Талевски: СДСМ гради за иднината, ИКТ ...

46 годишен Американец е првиот човек со пресадено ...

Ова би можело да биде првото „SUV“ возило на ...

ВИДЕО | Ангелов: Со благи прилагодувања на ...

Петар Маркоски свиреше виолина пред Папата: „Имав ...

[ВИДЕО] Во село на Тајланд дебелината е статусен ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Учителка од Скопје прави магија ...

Необичен сојузник на секоја празнична трпеза

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Ангелов: Крстот на Попова Шапка ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Ангелов: Крстот на Попова Шапка ...

Исхраната е клучна – креирајте мени на здрави ...

(ВИДЕО) Митева: СДС и ДУИ со ново задолжување од ...

(ВИДЕО) Петкоска: Како пратеникот Лазе Танески ...