Пациентите кои примаат терапија за леукемија се жалат дека повеќе од еден месец не ја примиле терапијата поради доцнење на набавката на лековите од страна на ...
сите 21 | | | веќе видена

Николова: Пратеници на ВМРО-ДПМНЕ бараат средства ...

НБА Топ 5: Магично додавање на Лука Дончиќ (ВИДЕО)

„Како мама што правеше“ – Божиќната реклама на ...

И професори од УКИМ жртви на сексуално ...

ВИДЕО | Ковид мерки: Кина ги цензурира сцените од ...

Јорданов: Владата намерно ја кочи одлуката за ...

ВИДЕО | Меси или Левандовски: Една легенда ...

Меси против Левандовски: ТЈ уште еднаш – ...

Не чека ли уште една сезона на продолжението на ...

ВИДЕО | Промовирана химната за Светското ...

Турчин во лов бил застрелан од сопственото куче, ...

Хибридниот СУВ-модел ZR-V се придружува во ...

Хит изјава на Јована Јеремиќ: Еве што му порача ...

#Поларис: Трансхуманизам – Дали си ти навистина ти

#Поларис: Трансхуманизам – Дали си ти навистина ти

ВИДЕО | Андоновиќ: Киев стравува од новите воени ...

Миа Калифа за работата како порно-актерка: „Се ...

15-те најголеми фабрики во светот

Тројца кинески астронаути пристигнаа на ...

Жители од град близу Москва во паника- мислеле ...

Моќен трипл-дабл на Дончиќ, Далас ја прекина ...

Основачот на ултрадесничарската група „Чувари на ...

(Видео) Судир меѓу полицијата и демонстрантите во ...

Рамбо кај Кесиќ

Далас го сруши шампионот, страшен трипл-дабл на ...

Демонстрантите против строгите ковид мерки во ...

Дончиќ шоу против Голден стејт, со трипл-дабл ги ...

(Видео) Хрватски уметник направи статуа од Мишо ...

Дончиќ продолжува да соборува рекорди во НБА ...

Дончиќ продолжува да соборува рекорди во НБА ...

Хорор што ќе ви го уништи детството: Еленчето од ...

(Видео) Село во кое нема казни за паркирање и ...

Како изгледа ДЕНИС, главниот лик од омилениот ...

Арсовска не дава оставка, ако не биде изгласан ...

(ВИДЕО) Николовска: Неприфатливо е во ...

Полиграф: кој шири дезинформации дека не се ...

Со сета сила, без паузи: 10 минутни супер вежби ...

Ѓорчев од Молдавија: Сите се развиваат, само ...

Велешанецот Александар Ристовски има нова, МОЌНА ...