Партијата на Слави Трифонов го засили притисокот врз премиерот да не го деблокира ветото за С.Македонија.Во обид да спречи раздор во мнозинството, Кирил Петков ...
сите 242 | | | веќе видена

Првите снимки од драмата во Вашингтон: Убиен ...

Првите снимки од драмата во Вашингтон: Убиен ...

ВИДЕО| Андоновиќ: Неуспех на „макронијата “, и ...

ВИДЕО | Атовска од Киев, Украина: Војната ќе се ...

Операција „Даб“

Од пред камениот мост музичка честитка за ...

Русија употреби нови високопрецизни ракети ...

(ВИДЕО) КРВАВ КОНЦЕРТ ВО ВАШИНГТОН-УБИЕН Е ...

Големи пожари во Шпанија, гори и во близина на ...

Најмалку 42 загинати во страшните монсунски ...

Најмалку 42 загинати во страшните монсунски ...

Песочна бура и торнадо ненадејно зафатија плажа ...

Поротник на судењето на Деп и Херд: Нејзините ...

Силно торнадо опустоши град во Кина (ВИДЕО)

Силно торнадо опустоши град во Кина (ВИДЕО)

Ирски клуб од седмата лига со славно име постигна ...

ВИДЕО | Богоев: Барањето избори е неразумно, а ...

(Видео) Средношколци од Скопје направија систем ...

ФОТО+ВИДЕО | Пожари во Шпанија и Германија, суша ...

РУСКАТА МУЗИКА Е ОПАСНА ЗА УКРАИНСКИОТ ИДЕНТИТЕТ ...

Започнете го денот на вистински начин: 15 минути ...

Кошмарот на повлекување од Авганистан, раскажан ...

Неуспешен обид на жена да се врзе за мрежата во ...

Играта „Stalker 2: Heart of Chornobyl“ доаѓа во ...

Играта „Stalker 2: Heart of Chornobyl“ доаѓа во ...

ФОТО+ВИДЕО | Холандската Влада им се извини на ...

Кој е тука премиер? Ахмети му кажа на Ковачевски ...

ФОТО+ВИДЕО | Парада на гордоста во Атина – една ...

(Видео) Снимено НЛО како слетува на темната ...

(ВО ЖИВО) Изјава на премиерот Ковачевски

(ВИДЕО) ЕДНО СЕЛО Е ЕВАКУИРАНО: Голем шумски ...

(Видео) Жена која е зависна од брак, ја запросиле ...

Ковачевски на разговор со партнерите од власта

(Видео) Спајдермен се возеше на кров на кола во ...

(ВИДЕО) Лефков: Народот се одлучи за промени, над ...

(ВИДЕО) СДСМ: Еве зошто видеото на Мицкоски нема ...

Совршено предјадење за секоја семејна прослава – ...

Во превриено млеко додадете јајца и павлака – ...

Се додека сте живи постои силен украински ѕид, им ...